ABMM-25.000MHZ-B2-T
DigiKeys produktnummer
535-9161-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-9161-1-ND - Remsbit (CT)
535-9161-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABMM-25.000MHZ-B2-T
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±20ppm Kristaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABMM-25.000MHZ-B2-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (7x5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,051" (1,30mm)