ECS-250-18-20BM-JEM-TR
DigiKeys produktnummer
50-ECS-250-18-20BM-JEM-TR-ND - Remsa och spole (TR)
50-ECS-250-18-20BM-JEM-TRCT-ND - Remsbit (CT)
50-ECS-250-18-20BM-JEM-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-250-18-20BM-JEM-TR
Beskrivning
CRYSTAL 25MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±20ppm Kristaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (7x5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,051" (1,30mm)