ABM8W-16.0000MHZ-6-K1Z-T3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 1 674
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
16 MHz ±10ppm Kristaller 6pF 70 Ohms 4-SMD, utan ledning