ABM10W-16.0000MHZ-7-K1Z-T3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 1 674
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 17 348
Datablad
I lager: 339
CTS-Frequency Controls
16 MHz ±10ppm Kristaller 7pF 70 Ohms 4-SMD, utan ledning
Abracon: Who We Are Today
ABM10W-16.0000MHZ-7-K1Z-T3
DigiKeys produktnummer
535-13686-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM10W-16.0000MHZ-7-K1Z-T3
Beskrivning
CRYSTAL 16.0000MHZ 7PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ABM10W-16.0000MHZ-7-K1Z-T3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
7pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Frekvens
16 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)