ABM8-48.000MHZ-B2-T
DigiKeys produktnummer
535-9149-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-9149-1-ND - Remsbit (CT)
535-9149-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM8-48.000MHZ-B2-T
Beskrivning
CRYSTAL 48.0000MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
48 MHz ±20ppm Kristaller 18pF 35 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM8-48.000MHZ-B2-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
35 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
48 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)