ABM8-25.000MHZ-10-B1U-T
DigiKeys produktnummer
535-14976-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-14976-1-ND - Remsbit (CT)
535-14976-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM8-25.000MHZ-10-B1U-T
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABM8-25.000MHZ-10-B1U-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)