ABM8-12.000MHZ-12-B1U-T
DigiKeys produktnummer
535-14962-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-14962-1-ND - Remsbit (CT)
535-14962-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM8-12.000MHZ-12-B1U-T
Beskrivning
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 MHz ±10ppm Kristaller 12pF 120 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABM8-12.000MHZ-12-B1U-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
120 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
12 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)