ABM8-16.000MHZ-9-B1U-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 735
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
16 MHz ±10ppm Kristaller 9pF 70 Ohms 4-SMD, utan ledning
Abracon: Who We Are Today
ABM8-16.000MHZ-9-B1U-T
DigiKeys produktnummer
535-14969-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM8-16.000MHZ-9-B1U-T
Beskrivning
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ABM8-16.000MHZ-9-B1U-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
9pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
16 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)