ABM3C-12.000MHZ-D4Y-T
DigiKeys produktnummer
535-11281-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-11281-1-ND - Remsbit (CT)
535-11281-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM3C-12.000MHZ-D4Y-T
Beskrivning
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM3C-12.000MHZ-D4Y-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
12 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,051" (1,30mm)