C5S-12.000-16-3030-X-R
DigiKeys produktnummer
3997-C5S-12.000-16-3030-X-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
3997-C5S-12.000-16-3030-X-RCT-ND - Remsbit (CT)
3997-C5S-12.000-16-3030-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C5S-12.000-16-3030-X-R
Beskrivning
CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 MHz ±30ppm Kristaller 16pF 35 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C5S-12.000-16-3030-X-R Modeller
Kategori
Lastkapacitans
16pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
35 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
12 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)