ABM11W-40.0000MHZ-6-D1X-T3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 1 354
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 2 309
Datablad
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Parametrisk ekvivalent
ECS Inc.
40 MHz ±10ppm Kristaller 6pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning