ABM11W-27.1200MHZ-7-D1X-T3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 1 969
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 5 268
Datablad
I lager: 282
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Jauch Quartz
27.12 MHz ±10ppm Kristaller 7pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Abracon: Who We Are Today
ABM11W-27.1200MHZ-7-D1X-T3
DigiKeys produktnummer
535-ABM11W-27.1200MHZ-7-D1X-T3TR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ABM11W-27.1200MHZ-7-D1X-T3CT-ND - Remsbit (CT)
535-ABM11W-27.1200MHZ-7-D1X-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM11W-27.1200MHZ-7-D1X-T3
Beskrivning
CRYSTAL 27.1200MHZ 7PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ABM11W-27.1200MHZ-7-D1X-T3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
7pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
27.12 MHz
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)