ABM12W-27.1200MHZ-7-D1X-T3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 7 897
Datablad
Similar
Jauch Quartz
I lager: 2 471
Datablad
27.12 MHz ±10ppm Kristaller 7pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Abracon: Who We Are Today
ABM12W-27.1200MHZ-7-D1X-T3
DigiKeys produktnummer
535-13963-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM12W-27.1200MHZ-7-D1X-T3
Beskrivning
CRYSTAL 27.1200MHZ 7PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ABM12W-27.1200MHZ-7-D1X-T3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
7pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
27.12 MHz
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)