ABM11-32.000MHZ-9-B1U-T
DigiKeys produktnummer
535-ABM11-32.000MHZ-9-B1U-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ABM11-32.000MHZ-9-B1U-TCT-ND - Remsbit (CT)
535-ABM11-32.000MHZ-9-B1U-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM11-32.000MHZ-9-B1U-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.0000MHZ 9PF SMD
Detaljerad beskrivning
32 MHz ±10ppm Kristaller 9pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABM11-32.000MHZ-9-B1U-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
9pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
32 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,023" (0,59mm)