S-1315A22-M5T1U3 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
ABLIC Inc.
I lager: 0
Datablad
PMIC - spänningsregulatorer - linjära Positiv Fast 1 Utgång 200mA SOT-23-5
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1315A22-M5T1U3
DigiKeys produktnummer
S-1315A22-M5T1U3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S-1315A22-M5T1U3
Beskrivning
IC REG LINEAR 2.2V 200MA SOT23-5
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
PSRR
60dB (1kHz)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Spänning - ingång (max)
5,5V
Spänning - utspänning (min/fast)
2,2V
Spänning - spänningsfall (max)
0,344V vid 200mA