S-1313A22-M5T1U3
DigiKeys produktnummer
S-1313A22-M5T1U3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S-1313A22-M5T1U3
Beskrivning
IC REG LINEAR 2.2V 200MA SOT23-5
Detaljerad beskrivning
PMIC - spänningsregulatorer - linjära Positiv Fast 1 Utgång 200mA SOT-23-5
Kategori
Spänning - spänningsfall (max)
0,49V vid 100mA
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Inkapsling/låda
SC-74A, SOT-753
Spänning - ingång (max)
5,5V
Leverantörens enhetsförpackning
SOT-23-5
Spänning - utspänning (min/fast)
2,2V