PFH05W28-1D0-EVK-S1
DigiKeys produktnummer
285-2932-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PFH05W28-1D0-EVK-S1
Beskrivning
EVAL BOARD FOR PFH500F281D0R
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
PFH500F-28-1D0-R - AC/DC, oisolerad 1 oisolerade utgångar Utgångar utvärderingskort
Datablad
 Datablad
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Visa tomma attribut
Kategori
Spänning - utspänning
28V
Tillverkare
TDK-Lambda
Ström - utgång
18A
Förpackning
Bulk
Spänning - ingång
85-265VAC
Artikelstatus
Aktiv
Innehåll
Kort
Huvudsyfte
AC/DC, oisolerad
Använd IC / komponent
PFH500F-28-1D0-R
Utgångar och typ
1 oisolerade utgångar
Basproduktens nummer
Effekt - utgång
500W