PCCG-SLA6V300
DigiKeys produktnummer
2059-PCCG-SLA6V300-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PCCG-SLA6V300
Beskrivning
BATT CHARGER DESKTOP 7V 300MA
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stationär dator Batteriladdare 7V 300mA 6V
Kategori
Laddström - max.
300mA
Tillverkare
ZEUS Battery Products
Laddningstid
8tim
Förpackning
Bulk
Spänning - ingång
90-264VAC
Artikelstatus
Aktiv
Effekt - max
10W
Typ
Stationär dator
Storlek/dimension
L 3,19" x B 2,01" x H 1,10" (81,00 x 51,00 x 28,00mm)
Batterikemi
Blysyra
Monteringstyp
Stationär dator
Battericellstorlek
6V
Termineringstyp
Alligatorklämmor
Antal celler
1
Egenskaper
LED-indikator
Spänning - nominell
7V
Arbetstemperatur
-10°C-40°C