PCCG-SLA12V300
DigiKeys produktnummer
2059-PCCG-SLA12V300-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PCCG-SLA12V300
Beskrivning
BATT CHARGER WALL MT 14.5V 300MA
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Väggfäste Batteriladdare 14,5V 300mA 12V
Kategori
Spänning - nominell
14,5V
Tillverkare
ZEUS Battery Products
Laddström - max.
300mA
Förpackning
Box
Spänning - ingång
110-240VAC
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 2,79" x B 1,57" x H 1,12" (70,8 x 40,0 x 28,5mm)
Typ
Väggfäste
Monteringstyp
Väggfäste
Batterikemi
Blysyra
Termineringstyp
Alligatorklämmor
Battericellstorlek
12V
Arbetstemperatur
0°C-40°C