BV302S12010
DigiKeys produktnummer
3388-BV302S12010-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BV302S12010
Beskrivning
PWR XFMR 1VA TH
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1VA Strömtransformatorer 230V Primär 12V Sekundär 83mA Genomgående hål
Kategori
Primärlindning(ar)
Enkel
Tillverkare
Zettler Magnetics
Sekundärlindning(ar)
Enkel
Serie
Mittuttag
Nej
Förpackning
Rör
Effekt - max
1VA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - primär
230V
Termineringstyp
PC-stift
Spänning - sekundär (full belastning)
12V
Storlek/dimension
L 32,80 x B 27,80mm
Ström - utgång (max)
83mA