BV301S15006
DigiKeys produktnummer
3388-BV301S15006-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BV301S15006
Beskrivning
115V INPUT 0.6VA PWR XFMR
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0,6VA Strömtransformatorer 115V Primär 15V Sekundär 40mA Genomgående hål
Kategori
Sekundärlindning(ar)
Enkel
Tillverkare
Zettler Magnetics
Mittuttag
Nej
Serie
Effekt - max
0,6VA
Förpackning
Rör
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Termineringstyp
PC-stift
Spänning - primär
115V
Storlek/dimension
L 32,80 x B 27,80mm
Spänning - sekundär (full belastning)
15V
Höjd - monterad (max)
15,40mm
Ström - utgång (max)
40mA