ZOR-25-B-52-0R
DigiKeys produktnummer
0.0QBK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ZOR-25-B-52-0R
Beskrivning
RES 0 OHM JUMPER 1/4W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0 Ohms Bygling 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Kolfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ZOR-25-B-52-0R Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Sammansättning
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,091" x L 0,248" (2,30 x 6,30mm)