YC124-FR-0733KL
DigiKeys produktnummer
13-YC124-FR-0733KLTR-ND - Remsa och spole (TR)
13-YC124-FR-0733KLCT-ND - Remsbit (CT)
13-YC124-FR-0733KLDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
YC124-FR-0733KL
Beskrivning
RES ARRAY 4 RES 33K OHM 0804
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33k Ohm ±1% 62,5mW Effekt per element Isolerad 4 Resistansnät matriser ±200ppm/°C 0804, konvex, anslutningar långsida
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
YC124-FR-0733KL Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Tillverkare
YAGEO
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Serie
Grad
Automotive
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Godkännande
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
DDRAM, SDRAM
Kretstyp
Isolerad
Monteringstyp
Ytmontering
Resistans (Ohm)
33k
Inkapsling/låda
0804, konvex, anslutningar långsida
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,039" (2,00 x 1,00mm)
Antal motstånd
4
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)
Antal stift
8
Basproduktens nummer
Effekt per element
62,5mW