SMDH1812B110TF/33
DigiKeys produktnummer
13-SMDH1812B110TF/33TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-SMDH1812B110TF/33CT-ND - Remsbit (CT)
13-SMDH1812B110TF/33DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMDH1812B110TF/33
Beskrivning
PPTC 1812 33V 1.10A 1.5W
Detaljerad beskrivning
Polymer PTC återställningsbara säkringar 33V 1.1 A Ih Ytmontering 1812 (metrisk 4532), konkav
Kategori
Tid till utlösning
5 s
Resistans - initial (Ri) (Min)
50 mOhms
Serie
Resistans - efter utlösning (R1) (max)
550 mOhms
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Spänning - max
33V
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532), konkav
Ström - hållström (Ih) (max)
1.1 A
Storlek/dimension
L 0,179" x B 0,128" (4,55 x 3,24mm)
Ström - trippning (It)
5.5 A
Tjocklek (max)
0,045" (1,15mm)
Ström - max
40 A