SMDH1812B110TF/33 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SMDH1812B110TF/33 |
Beskrivning | PPTC 1812 33V 1.10A 1.5W |
Tillverkarens standardleveranstid | 28 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Polymer PTC återställningsbara säkringar 33V 1.1 A Ih Ytmontering 1812 (metrisk 4532), konkav |
Datablad | Datablad |
Kategori | Tid till utlösning 5 s |
Tillverkare YAGEO | Resistans - initial (Ri) (Min) 50 mOhms |
Serie | Resistans - efter utlösning (R1) (max) 550 mOhms |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -40°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Klassificeringar AEC-Q200 |
Typ Polymer | Monteringstyp Ytmontering |
Spänning - max 33V | Inkapsling/låda 1812 (metrisk 4532), konkav |
Ström - hållström (Ih) (max) 1.1 A | Storlek/dimension L 0,179" x B 0,128" (4,55 x 3,24mm) |
Ström - trippning (It) 5.5 A | Tjocklek (max) 0,045" (1,15mm) |
Ström - max 40 A | Godkännande myndighet TUV, UL |