RT1206BRD0763K4L är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 2 277
Datablad
Direkt
Vishay
Susumu
Susumu
Uppgradering
Vishay Dale Thin Film
TE Connectivity Passive Product
Vishay Dale
Vishay Dale
Similar
Stackpole Electronics Inc
Similar
Stackpole Electronics Inc
63.4 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Tunnfilm
RT1206BRD0763K4L
DigiKeys produktnummer
RT1206BRD0763K4L-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RT1206BRD0763K4L
Beskrivning
RES SMD 63.4K OHM 0.1% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RT1206BRD0763K4L Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,122" x B 0,063" (3,10 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)