RT0805DRE07127KL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
YAGEO
I lager: 21
Datablad
Uppgradering
YAGEO
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
Panasonic Industry
Susumu
Susumu
TE Connectivity Passive Product
127 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Tunnfilm
RT0805DRE07127KL
DigiKeys produktnummer
RT0805DRE07127KL-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RT0805DRE07127KL
Beskrivning
RES SMD 127K OHM 0.5% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RT0805DRE07127KL Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)