RE1206FRE0718KL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
18 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Tjock film
RE1206FRE0718KL
DigiKeys produktnummer
RE1206FRE0718KL-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RE1206FRE0718KL
Beskrivning
RES SMD 18K OHM 1% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RE1206FRE0718KL Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,122" x B 0,063" (3,10 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)