RE0603DRE07130KL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
130 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Tjock film
RE0603DRE07130KL
DigiKeys produktnummer
RE0603DRE07130KL-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RE0603DRE07130KL
Beskrivning
RES SMD 130K OHM 0.5% 1/10W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RE0603DRE07130KL Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)