RC1210FR-075R1L är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
5.1 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Fuktbeständig Tjock film
RC1210FR-075R1L
DigiKeys produktnummer
13-RC1210FR-075R1LTR-ND - Remsa och spole (TR)
13-RC1210FR-075R1LCT-ND - Remsbit (CT)
13-RC1210FR-075R1LDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RC1210FR-075R1L
Beskrivning
RES 5.1 OHM 1% 1/2W 1210
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RC1210FR-075R1L Modeller
Kategori
Egenskaper
Fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,122" x B 0,102" (3,10 x 2,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)