PU3921FKMT30R004L | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | PU3921FKMT30R004L |
Beskrivning | RES 0.004 OHM 1% 3W 3921 |
Tillverkarens standardleveranstid | 26 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 4 mOhms ±1% 3W Chipresistor Icke standard AEC-Q200, strömavkänning, fuktbeständig Metallelement |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PU3921FKMT30R004L Modeller |
Kategori | Sammansättning |
Tillv. | Egenskaper AEC-Q200, strömavkänning, fuktbeständig |
Serie | Temperaturkoefficient ±75ppm/°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -65°C-275°C |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda Icke standard |
Resistans | Storlek/dimension L 0,394" x B 0,205" (10,00 x 5,20mm) |