PU3921FKMP50R001L
DigiKeys produktnummer
YAG6126TR-ND - Remsa och spole (TR)
YAG6126CT-ND - Remsbit (CT)
YAG6126DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PU3921FKMP50R001L
Beskrivning
RES 0.001 OHM 1% 5W 3921
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 mOhms ±1% 5W Chipresistor Icke standard AEC-Q200, strömavkänning, fuktbeständig Metallelement
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PU3921FKMP50R001L Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
AEC-Q200, strömavkänning, fuktbeständig
Serie
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-65°C-170°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Icke standard
Resistans
Storlek/dimension
L 0,394" x B 0,205" (10,00 x 5,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,19mm)