NT0603BRD07178RL | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | NT0603BRD07178RL |
Beskrivning | RES THIN FILM 0.10% 3/20W 178 |
Tillverkarens standardleveranstid | 27 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 178 Ohms ±0,1% 0,15W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tunnfilm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Egenskaper Svavelhindrande, AEC-Q200 |
Tillv. | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 0603 (metrisk 1608) |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning |
Resistans | Storlek/dimension L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm) |
Tolerans | Höjd - monterad (max) 0,022" (0,55mm) |