CQ0402GRNPO9BN180
DigiKeys produktnummer
13-CQ0402GRNPO9BN180TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-CQ0402GRNPO9BN180CT-ND - Remsbit (CT)
13-CQ0402GRNPO9BN180DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CQ0402GRNPO9BN180
Beskrivning
CAP CER 18PF 50V C0G/NPO 0402
Detaljerad beskrivning
18 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
CQ0402GRNPO9BN180 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)