CQ0402BRNPO9BN3R0
DigiKeys produktnummer
13-CQ0402BRNPO9BN3R0TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-CQ0402BRNPO9BN3R0CT-ND - Remsbit (CT)
13-CQ0402BRNPO9BN3R0DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CQ0402BRNPO9BN3R0
Beskrivning
CAP CER 3PF 50V C0G/NPO 0402
Detaljerad beskrivning
3 pF ±0,1pF 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
CQ0402BRNPO9BN3R0 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±0,1pF
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)