CFR-25JT-52-10K | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CFR-25JT-52-10K |
Beskrivning | RES 10K OHM 5% 1/4W AXIAL |
Tillverkarens standardleveranstid | 16 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 10 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Automotive AEC-Q200 Kolfilm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CFR-25JT-52-10K Modeller |
Kategori | Sammansättning |
Tillv. | Egenskaper Automotive AEC-Q200 |
Serie | Temperaturkoefficient -500/+350ppm/°C |
Förpackning Remsbit (CT) Remsa och låda (TB) | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda |
Resistans | Leverantörens enhetsförpackning Axiell |
Tolerans | Storlek/dimension Diam. 0,094" x L 0,248" (2,40 x 6,30mm) |