CC1812KKX7R9BB684
DigiKeys produktnummer
311-4559-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-4559-1-ND - Remsbit (CT)
311-4559-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1812KKX7R9BB684
Beskrivning
CAP CER 0.68UF 50V X7R 1812
Detaljerad beskrivning
0.68 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
EDA-/CAD-modeller
CC1812KKX7R9BB684 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)