CC1812FKNPO9BN223 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.022 µF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1812 (metrisk 4532)
CC1812FKNPO9BN223
DigiKeys produktnummer
13-CC1812FKNPO9BN223TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1812FKNPO9BN223
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 50V C0G/NPO 1812
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CC1812FKNPO9BN223 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)