CC1210MKX7R8BB475 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CC1210MKX7R8BB475 |
Beskrivning | CAP CER 4.7UF 25V X7R 1210 |
Tillverkarens standardleveranstid | 24 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 4.7 µF ±20% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CC1210MKX7R8BB475 Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm) |
Tolerans ±20% | Tjocklek (max) 0,083" (2,10mm) |