CC1210KKX7RBBB472 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
Uppgradering
KEMET
KEMET
Similar
Similar
TDK
4700 pF ±10% 500V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC1210KKX7RBBB472
DigiKeys produktnummer
13-CC1210KKX7RBBB472TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-CC1210KKX7RBBB472CT-ND - Remsbit (CT)
13-CC1210KKX7RBBB472DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1210KKX7RBBB472
Beskrivning
CAP CER 4700PF 500V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC1210KKX7RBBB472 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)