CC1210KKX7R9BB184 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
0.18 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC1210KKX7R9BB184
DigiKeys produktnummer
13-CC1210KKX7R9BB184TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1210KKX7R9BB184
Beskrivning
CAP CER 0.18UF 50V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC1210KKX7R9BB184 Modeller
Kategori
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)