CC1210KKX7R0BB225
DigiKeys produktnummer
311-2024-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-2024-1-ND - Remsbit (CT)
311-2024-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1210KKX7R0BB225
Beskrivning
CAP CER 2.2UF 100V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
CC1210KKX7R0BB225 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,087" (2,20mm)