CC1210JKX7R9BB224
DigiKeys produktnummer
311-4517-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-4517-1-ND - Remsbit (CT)
311-4517-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1210JKX7R9BB224
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 50V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.22 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CC1210JKX7R9BB224 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,049" (1,25mm)