CC1206MKX5R6BB226
DigiKeys produktnummer
311-1995-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-1995-1-ND - Remsbit (CT)
311-1995-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1206MKX5R6BB226
Beskrivning
CAP CER 22UF 10V X5R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µF ±20% 10V Keramiska kondensatorer X5R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
CC1206MKX5R6BB226 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)