CC1206KRX7RYBB332
DigiKeys produktnummer
13-CC1206KRX7RYBB332TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-CC1206KRX7RYBB332CT-ND - Remsbit (CT)
13-CC1206KRX7RYBB332DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1206KRX7RYBB332
Beskrivning
CAP CER 3300PF 250V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
CC1206KRX7RYBB332 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)