CC1206KRX7RYBB332 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CC1206KRX7RYBB332 |
Beskrivning | CAP CER 3300PF 250V X7R 1206 |
Tillverkarens standardleveranstid | 16 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 3300 pF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CC1206KRX7RYBB332 Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm) |
Tolerans ±10% | Tjocklek (max) 0,037" (0,95mm) |