CC1206KRX7RABB222
DigiKeys produktnummer
311-1501-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-1501-1-ND - Remsbit (CT)
311-1501-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1206KRX7RABB222
Beskrivning
CAP CER 2200PF 200V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
CC1206KRX7RABB222 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)