CC1206KRX7R9BB224
DigiKeys produktnummer
13-CC1206KRX7R9BB224TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-CC1206KRX7R9BB224CT-ND - Remsbit (CT)
13-CC1206KRX7R9BB224DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1206KRX7R9BB224
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 50V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.22 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
CC1206KRX7R9BB224 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,049" (1,25mm)