CC1206KKX7RABB223 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CC1206KKX7RABB223 |
Beskrivning | CAP CER 0.022UF 200V X7R 1206 |
Tillverkarens standardleveranstid | 16 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 0.022 µF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CC1206KKX7RABB223 Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm) |
Tolerans ±10% | Tjocklek (max) 0,057" (1,45mm) |