CC1206KFX7R7BB684 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
0.68 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC1206KFX7R7BB684
DigiKeys produktnummer
13-CC1206KFX7R7BB684TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1206KFX7R7BB684
Beskrivning
CAP CER 0.68UF 16V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC1206KFX7R7BB684 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,049" (1,25mm)